Фрезер Makita DRT50RTJX2
  • В наявності
  • Код: 60708472
Фрезер Makita DRT50RTJX2
Доставка зі складу 5-10 днів.
Makita Drt50Rtjx2
Акумуляторний фрезерно-різальний верстат Makita DRT50RTJX2: легкий і компактний фрезерно-різальний верстат із живленням від батареї 18 В, ідеально підходить для виготовлення прикрас із дерев’яних профілів. Фрезерний верстат є еквівалентом мережевої моделі RT0700, він оснащений відмінний, безщітковий двигун постійного струму серії BLDC, має регулювання швидкості обертання за допомогою ручки, для більшої точності і довговічності, корпус приладу виготовлений з алюмінію, він оснащений затискними втулками діаметром 6 мм і 8 мм, Змінні насадки та параметри відповідають широкому спектру потреб, Є можливість підключення всмоктуючого пристрою, Має два вбудованих світлодіоди, що освітлюють робочу зону, Фрезер не працює з батареями BL1811G, BL1813G, BL1815G (без електроніки) та Акумулятор BL1815 (18 В / 1,3 А·год), поставляється в системному кейсі MAKPAC з двома акумуляторами BL1850B (18 В / 5,0 А·год), зарядним пристроєм і аксесуарами.
Технічні дані: Напруга живлення: 18 В, Тип батареї: Li-Ion, Діаметр гільзи: 6 і 8 мм, Швидкість холостого ходу: 10000 - 30000 об./хв., Підтримувані батареї: 18 В: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah, Глибина фрезерування: 0 - 35 мм, Глибина різу: 0 - 40 мм, Розміри (довжина x ширина x висота): 134 мм, Вага: 1,8-2,1 кг.