
Принтер чеків Epson TM-U950 (C31C151385BS)
40 726 ₴
- В наявності
- Код: 13430732
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.


Epson TM-U950II - RS232, різак, білий (C31C151283)
Перевірте схожі моделі:

EPSON TM-U950 WHITE WHITE (C31C151283)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5,6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Максимальний розмір символів | 3,1 mm |
| Марка | Epson |
| Швидкість друку | 311 mm/s |
| Сумісність із брендом | Epson |
| Тип потужності | Sieciowe |
| Тип друку | igłowy |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 726 ₴
