
Кухонна мийка Blanco Etagon 6 Silgranit PuraDur Чорний (526339)
38 986 ₴
- В наявності
- Код: 102733328
Доставка зі складу 5-10 днів.

ETAGON 6 Сучасна кухня в гармонійно скомпонованому стилі. Високоякісне обладнання в незмінному, красивому чорному кольорі з матовим покриттям (важіль, C-подібний перелив і зливна система InFino) Простора багатофункціональна двоярусна чаша, що створює практичний центр мийки. Вбудована edge створює додаткову робочу зону. Інноваційна концепція системи з рейками ETAGON для універсального використання

Технічне креслення



Неперевершені мийки з композиту SILGRANIT® PuraDur®

Простота догляду
Бруд і сліди щоденного використання можна легко видалити водою та губкою.

Підвищена стійкість до подряпин
Підвищена довговічність і стійкість до подряпин, які виникають під час стандартної кухонної роботи.

Підвищена стійкість до високих температур
Мийки з композиту SILGRANIT®PuraDur® стійкі до високих температур до 280 °C.

Підвищена стійкість до сонячного світла
Навіть під прямими сонячними променями колір залишається незмінним.

Підвищена стійкість до розтріскування
Удари, які зазвичай трапляються в домогосподарствах, наприклад, удар каструлею чи іншим предметом об поверхню раковини під час миття, не спричиняють тріщин чи відколів.

Гігієна
HygienePlus — це захисний щит в
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 60 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 22 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Мoдель | Etagon 6 |
| Марка | Blanco > Zlewozmywaki Blanco |
| Матеріал | Kamienne > Zlewozmywaki Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 38 986 ₴








