
Мийка кухонна Blanco Pleon 6 Silgranit PuraDur Білий (523690)
23 152 ₴
- В наявності
- Код: 59859265
Доставка зі складу 5-10 днів.

PLEON 6Чиста елегантність - велика ємність. Непідвладна часу проста форма. Надзвичайно глибоке основне відділення та додаткове відділення забезпечують максимальне використання простору. Простора планка для змішувача. Легко чиститься, плавний перехід між краєм раковини та рейкою. Стильний та гігієнічний: закритий перелив C-overflow® InFino ® дренажна система - елегантна та проста в очищенні

Технічне креслення



Неперевершені мийки з композиту SILGRANIT® PuraDur®

Простота догляду
Бруд і сліди щоденного використання можна легко видалити водою та губкою.

Підвищена стійкість до подряпин
Підвищена довговічність і стійкість до подряпин, які виникають під час стандартної кухонної роботи.

Підвищена стійкість до високих температур
Мийки з композиту SILGRANIT®PuraDur® стійкі до високих температур до 280 °C.

Підвищена стійкість до сонячного світла
Навіть під прямими сонячними променями колір залишається незмінним.

Підвищена стійкість до розтріскування
Удари, які зазвичай трапляються в домогосподарствах, наприклад, удар каструлею чи іншим предметом об поверхню раковини під час миття, не спричиняють тріщин чи відколів.

Гігієна
HygienePlus — це захисний щит від бруду та бактерій, що полегшує догляд.

Нейтральність при контакті з їжею
Готувати продукти можна прямо на мийці з композиту SILGRANIT® PuraDur®.

Стійкість до побутових кислот
SILGRANIT® PuraDur® стійкий до кислотних миючих засобів, призначених для домашнього використання та харчових продуктів.

Пере
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 61,5 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 22 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Мoдель | Pleon 6 |
| Марка | Blanco > Zlewozmywaki Blanco |
| Матеріал | Kamienne > Zlewozmywaki Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 23 152 ₴








