Витяжка GLOBALO Retio 60.1 Light Gold
28 854 ₴
- В наявності
- Код: 141433482
Витяжка GLOBALO Retio 60.1 Light GoldВ наявності
28 854 ₴
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.


Globalo Globalo Retio 60.1 Light Gold
Переваги та переваги для користувача витяжки Retio 60.1 Light Gold_x000D_ _x000D_
Функціональні можливості:
Мета:
Матеріали:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 200 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 56 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | G |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Mechaniczne |
| Мoдель | RETIO_60_1_LIGHT_GOLD |
| Максимальна гучність | 66 dB |
| Марка | Globalo > Okapy Globalo |
| Мінімальний об'єм | 48 dB |
| Потужність освітлення | 6W |
| Знежирювальний фільтр | Aluminiowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 525 > Okapy - Wydajność 525 m3/h |
| Тип капюшона | Podszafkowy > Okapy podszafkowe |
| Тип освітлення | LED |
| Точна ширина | 55 cm |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Функції | Wyciąg > Okapy z wyciągiem |
| Колір | Złoty > Okapy - Kolor Złoty |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 854 ₴
