
Монітор Dell U2722DE (210-AYUJ)
40 392 ₴
- В наявності
- Код: 135796045
Доставка зі складу 5-10 днів.
Заради вашого здоров'я
DELL UltraSharp U2722DE — чудовий приклад універсального монітора, який добре працюватиме як домашній комп’ютер і для високоякісних розваг. Монітор з роздільною здатністю 2560 x 1440 QHD дозволить вам працювати в дуже хороших умовах. Завдяки тонкому корпусу та ергономічній формі він впишеться у ваш інтер’єр.
Незаймане зображення
Матриця IPS, роздільна здатність 2560 x 1440 пікселів QHD і широкий діапазон кольорів – основа хорошого монітора. Технологія In-Plane Switching забезпечує постійні кольори навіть під широкими кутами огляду!
Підключення
Монітор DELL UltraSharp U2722DE має вбудовані порти RJ45 і USB-C, які дозволять вам працювати набагато швидше завдяки стабільному підключенню до мережі Ethernet, а також дозволять заряджати пристрої потужністю до до 90 Вт. Ви також можете використовувати додаткові функції: переадресацію MAC-адрес, завантаження PXE та Wake-on-LAN.
Комфортне використання
Монітор DELL UltraSharp U2722DE оснащений підставкою зі спеціальною конструкцією, яка дозволяє зручно розташувати його, щоб робоча станція була ергономічною та забезпечувала найвищий комфорт. Ви можете регулювати висоту до 150 мм, а також кут нахилу та орієнтацію, регулюючи положення монітора відповідно до ваших поточних потреб.
Чудова якість і спеціальна програма
Монітор DELL UltraSharp U2722DE характеризується чудовою якістю виготовлення завдяки використанню високоякісних матеріалів і ретельній обробці. Dell Display Manager — програма, яка дозволяє розширити функціональні можливості продукту. Easy Arrange швидко розташовує відкриті вікна програм на екрані. Функція автоматичного відновлення запам'ятає нещодавно відкриті вікна і, навіть якщо ви перервете роботу, поверне всі елементи на попередні місця. Також використовуйте комбінації клавіш, завдяки яким ви можете налаштувати параметри так, як вам заманеться!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 185mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Клас енергоспоживання | E |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | U2722DE |
| Марка | Dell > Monitory Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 20,4W Вт |
| Розмір плями | 0,233mm |
| Розмір екрана | 69 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | D-Sub > Monitory D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Srebrne |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 40 392 ₴


