
Монітор ASUS TUF Gaming VG27AQ1A (90LM05Z0-B02370)
15 214 ₴
- В наявності
- Код: 97668376
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор 27 дюймів VG27AQ1A TUF WQHD IPS 170 Гц HDMI DP Динамік G-SYNC 1 мс MPRT 130% sRGB
- Монітор
– Кабель DisplayPort
- Блок живлення
- Кабель живлення
– Короткий посібник із початку роботи
- Гарантійний талон
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 35 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | VG27AQ1A |
| Марка | ASUS > Monitory ASUS |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 35W Вт |
| Розмір плями | 0,23mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 214 ₴









