
Монітор ASUS TUF Gaming VG249Q1A (90LM06J1-B01170, 90LM06J0-B01370, 90LM06J1-B02170)
16 553 ₴
- В наявності
- Код: 106134224
Доставка зі складу 5-10 днів.
Час відгуку матриці: 1,0 мс Частота Частота оновлення при оптимальній роздільній здатності: 165 Гц Вертикальна частота: HDMI: 48~144 Гц, DisplayPort: 48~165 Гц Горизонтальна частота: HDMI: 54~162 КГц Співвідношення сторін: 16:9 Кількість відображених кольорів: 16,7 M (8-біт) Інформація додатково: замок Кенсінгтон Яскравість матриці: 250 кд/м2 Колір корпусу: чорний Кут огляду по вертикалі (V): 178,00 градусів Кут огляду по горизонталі (H): 178,00 градусів Кріплення VESA: 100 x 100 Насиченість кольорів: 72% (NTSC) Стандарти відповідають монітор: UL CB Підтримка CEOFreeSync: так Підтримка G-Sync: ніЗагальний опис: монітор Asus 23.8" TUF Gaming VG249Q1A 2xHDMI DP динамікиЕнергоспоживання (під час роботи): 21,00 ВтЕнергоспоживання (режим очікування): 0,50 ВтДіагональ екрану: 23,80 дюйма Зниження мерехтіння [FlickerFree/ Safe ]: без регулювання кута нахилу: -5° / +23° Сімейство: TUF Gaming Максимальна роздільна здатність: 1920 x 1080 (Full HD) Технологія підсвічування: WLEDTouch: noMatrix Тип: IPS (In-Plane Switching) Вага з підставкою (кг) : 3,47 Вбудовані динаміки: 2 x 2 Вт Вбудований блок живлення: немає Розмір точки: 0,275 мм Розміри без підставки [Ш x В x Г] (мм): 541,04 x 323,26 x 57,83 Розміри з підставкою [Ш x В x Г] (мм) ): 541,04 x 393,33 x 173,98 Додаткове обладнання: кабель DP, шнур живлення Вигнутий екран: немає Сумісність з технологією HDCP: немає Зовнішні роз’єми: HDMI x 2 DisplayPort Вихід для навушників
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3,5kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 21 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 23,8 cala > Monitory 23,8 cala |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | VG249Q1A |
| Марка | ASUS > Monitory ASUS |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 21W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | Inne |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 144Hz |
- Ціна: 16 553 ₴




