
Монітор EIZO FlexScan EV2457 White (EV2457-WT)
34 704 ₴
- В наявності
- Код: 85476798
Доставка зі складу 5-10 днів.
FlexScan EV2457 білий
РК-монітор 24,1" (61,1 см)
EV2457 — це сучасний офісний монітор із підтримкою послідовних з’єднань (послідовне з’єднання), що дозволяє створити функціональну багатоекранну робочу станцію.
Сучасна робоча станція з послідовними підключеннями
Потрійна продуктивність у багатоекранному середовищі
Коли ми працюємо на ноутбуці чи маленькому моніторі, ми не можемо зручно відображати кілька вікон одночасно. Рішенням цієї проблеми є послідовні з'єднання, завдяки яким можна підключити до чотирьох моніторів навіть до ноутбука або маленького комп'ютера з одним вихідним портом. Таким чином робочий простір збільшується втричі, що дозволяє вільно використовувати багато програм одночасно.
Створіть естетичний, стильний офіс
1. Мінімальна проводка
Замість того, щоб прокладати довгі кабелі між комп’ютером і кожним монітором, використовуйте шлейфове з’єднання та короткі кабелі (наприклад, PP100), щоб з’єднати монітори один з одним, створивши ланцюжок відображення. Таким чином ви обмежите кількість проводів, які заплутуються на столі та підлозі. Для користувачів ноутбуків:
Для користувачів комп’ютера:
Тестування на сумісність
Іноді важко визначити, чи буде наш комп’ютер працювати з послідовними з’єднаннями. Тому EIZO тестує різні пристрої, доступні на ринку, перевіряючи їх сумісність із послідовними з’єднаннями та моніторами EIZO, зокрема EV2457.
2. Чотири порти USB
EV2457 має чотири порти USB 3.1 типу A з джерелом живлення 5 В, що дає змогу підключати периферійні пристрої, наприклад мишу чи клавіатуру.
3. Естетичний білий
EV2457 доступний у білому корпусі та відповідних кабелях. На відміну від чорних моніторів, білі привносять свіжість і подих в офісний простір.
4. Плоский безкаркасний дизайн
EV2457 має надзвичайно тонкі рамки, розташовані врівень з екраном. У мультимоніторних конфігураціях відстань між екранами мінімальна, що економить місце на столі та не відволікає зір користувача. У моделі з білим корпусом рамки ще менше видно.
Синхронізоване керування монітором
Зміна налаштувань дисплея та живлення в налаштуваннях із кількома моніторами може бути громіздкою та трудомісткою. Тому варто скористатися безкоштовним програмним забезпеченням Screen InStyle, яке дозволяє налаштувати параметри відразу всіх підключених моніторів.Також Screen InStyle має багато додаткових функцій, таких як автоматична зміна режиму відображення після відкриття певної програми, поступове синє підсвічування функції налаштування та керування для адміністраторів.
Полегшення для очей
Автоматичне регулювання яскравості
Датчик Auto EcoView виявляє зміни навколишнього освітлення протягом дня та автоматично встановлює оптимальний рівень яскравості екрана, щоб запобігти втомі очей.
Менше синього світла
Синє світло, яке потрапляє у спектр видимого світла, має довжину хвилі, подібну до ультрафіолету. Порівняно з заводськими налаштуваннями типових РК-моніторів на 6500 К, режим паперу ближче до довжини хвилі червоного світла, що зменшує кількість синього світла та запобігає втомі очей під час читання документів. Одночасно використовуючи функцію Auto EcoView, ви можете зменшити випромінювання синього світла до 80%.
Можливість точного налаштування яскравості
У погано освітленому робочому середовищі встановлення низької яскравості екрана найкраще для ваших очей. FlexScan EV2457 використовує світлодіодне підсвічування, яке дозволяє точно регулювати яскравість екрана та навіть встановлювати її лише на 1% від максимального значення.
Ножка з широкими можливостями регулювання
Підставка для монітора FlexScan EV2457 дозволяє зручно регулювати висоту, нахил і поворот екрана.
Гарне зображення під будь-яким кутом
EV2457 має РК-панель IPS зі світлодіодним підсвічуванням і кутами огляду 178° по вертикалі та горизонталі. Завдяки цьому монітор демонструє мінімальні зміни кольору та контрастності при перегляді екрану під різними кутами, тому ним може комфортно користуватися декілька людей одночасно.
Зображення без мерехтіння
Причиною мерехтіння, яке бачать багато користувачів, яке спричиняє швидку втому очей, є метод, який використовується у звичайних моніторах для регулювання яскравості світлодіодного підсвічування. FlexScan EV2457 використовує гібридне рішення, завдяки якому регулювання яскравості не викликає помітного мерехтіння, зберігаючи стабільність кольору.
Антиблікове покриття
Панель монітора вкрита спеціальним покриттям, яке розсіює світло, що відбивається від екрана, і таким чином допомагає зменшити зорову втому.
Фронтальні колонки
У моделі EV2457 динаміки вбудовані в передню частину корпусу, тому звуки, що виходять з них, потрапляють прямо до користувача, а не до людей, які стоять або сидять за монітором.
Монітори FlexScan сертифіковані TÜV Rheinland, що підтверджує низьке випромінювання синього світла та відсутність мерехтіння.
ПРАЦЮЙТЕ КОМФОРТНІШЕ
Вбудовані роз'єми
Монітор обладнано трьома вхідними роз’ємами (DisplayPort, HDMI і DVI-D) і одним вихідним роз’ємом DisplayPort 1.2 MST для послідовних з’єднань. Крім того, користувачеві доступні чотири порти USB 3.1 типу A і вхід для навушників.
Підставка PCSK-03 — це підставка, сумісна зі стандартом VESA, прикріплена до підставки монітора ззаду. Розмістивши на ньому тонкий клієнт або міні-ПК, ви можете звільнити цінний простір на робочому столі, не жертвуючи можливістю вільно регулювати підставку монітора.
На FlexScan EV2457 поширюється 5-річна гарантія виробника на всі компоненти монітора, включаючи РК-панель*. Гарантія EIZO на 2 роки (67%) довша, ніж стандартна 3-річна гарантія, яку пропонують більшість виробників моніторів.
*Час використання: 30 тис. годин.
Виробник гарантує відсутність мертвих пікселів протягом шести місяців з моменту придбання монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eizo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,8 kg |
| Висота з основою | 354mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 190mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 24,1 cali > Monitory 24,1 cali |
| Динамічний контраст | 1000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | D |
| Кнопка повного вимкнення | Да |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | FlexScan EV2457 |
| Марка | Eizo > Monitory Eizo |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 1W |
| Споживана потужність | 11W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Розмір екрана | 61,1 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1200 > Monitory 1920x1200 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:10 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LCD > Monitory LCD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Białe |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Ширина з основою | 531mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 34 704 ₴









