
Раковина Grohe K700U StarLight Brushed Cool Sunrise 31574GN1
24 183 ₴
- В наявності
- Код: 131057037
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Grohe K700U StarLight Brushed Cool Sunrise
Інформація про продукт:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 55 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Немає |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 45 cm |
| Мoдель | K700U 31574GN1 |
| Марка | Grohe |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Złote |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 183 ₴



