Електроінструмент Makita Dtr180Zj
  • В наявності
  • Код: 72475445
Доставка зі складу 5-10 днів.
Makita Dtr180Zj
ФУНКЦІЇ
- BLDC - безщітковий двигун постійного струму
- Технологія XPT - підвищена стійкість до пилу та вологи
- Може живитися від літій-іонних акумуляторів 14,4 В і 18 В
- Керування DTR180ZJ однією рукою дозволяє виправляти положення арматури вільною рукою
- 6-ступеневе регулювання міцності скріплення
- 2 режими зв’язування дроту: безперервний режим зв’язування та режим одиночного зв’язування
- Перемикання режиму прив'язки кнопкою, сигналізація вибраного режиму індикаторами
- Головний вимикач живлення з автоматичним відключенням
- Можливість зберігання шестигранного ключа в корпусі пристрою
- Легка заміна котушки з’єднувального дроту
- Ергономічна ручка, покрита еластомером
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
- Система: LXT 14,4 В / LXT 18 В Makita
- Тип батареї: Li-ion
- Діаметр стяжного дроту (мм): 0,8
- Діаметр зв'язаних арматурних стрижнів:
Від #3 x #3 до (#4 x 2) x (#4 x 2)
Від 10 мм x 10 мм до (13 мм x 2) x (13 мм x 2)