
Blanco Zia 8S Antracyt (515605)
22 992 ₴
- В наявності
- Код: 17526838
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вічний, оригінальний, елегантний. Комфорт і якість у привабливому вигляді Сучасний дизайн з прямими лініями Ефективне та зручне виконання кухонних робіт Класичне розташування камер з можливістю реверсивного монтажу Доступний у 10 привабливих кольорах SILGRANIT® PuraDur® II Глибина камери: 190 мм У вартість входить: перелив та дренажна арматура, дві сталеві пробки 3 ½" з фільтрами Технічні дані: • Мінімальна ширина шафи: 80 см • Кількість відділень: 2 • Розміри (Ш x Г): 1160 x 500 мм • Виріз у стільниці: 1140 x 480 мм • Методи монтажу: Врізна стільниця Використовуйте колірний помічник: http://colourassistant.blanco-germany.com/pl/ ПРИМІТКА!Для повного встановлення необхідно вибрати один із наведеного нижче: Сифон Blanco стандартний 137267 Сифон Blanco з гнучким підключення 137262 Сифон Blanco плоска версія 137287
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 116 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Zia 8 S |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 22 992 ₴






