Доставка зі складу 5-10 днів.

32-дюймовий монітор QHD sRGB Design |PD3200Q
100% Rec.709 і sRGB spaceDualView функція Темна кімната, CAD/CAM і режим анімації

Точні деталі для ідеального створення
Фахівці проекту ніколи не ігнорують деталі. Дизайнерські монітори BenQ забезпечують абсолютну точність кольорів і неймовірно деталізовану високу роздільну здатність для вдосконалення кожного кроку, який веде до чудової роботи, перетворюючи мрії на реальність.
Виняткова точність кольору та роздільна здатність
Висока роздільна здатність 2K QHD
Роздільна здатність 2K QHD (2560 x 1440) забезпечує надзвичайну чіткість деталей і глибину тонких текстур, оптимізованих для розширеної візуальної роботи в анімації, візуальних ефектах, графіці та фотографіях.

Віддано останнім професійним стандартам кольору, компанія BenQ розробила технологію AQCOLOR для підтримки концепції: «Точне відтворення». Компанія BenQ запросила експерта з кольору очолити команду, а також брала активну участь у роботі ICC (Міжнародного консорціуму кольору) та ISO (Міжнародної організації зі стандартизації) для встановлення та впровадження стандартів кольору.

Зразкова продуктивність кольору з 10-бітним, 100% sRGB і кольоровою гамою Rec. 709
Покриваючи 100% колірної гами sRGB і Rec. 709, вдосконалена технологія широкого кута огляду PD3200Q забезпечує мінімальний зсув кольорів, що дає вам абсолютну впевненість у своєму дизайні. 100% точність палітри sRGB відповідає галузевим стандартам цифрового виробництва, а Rec. 709 забезпечує точну роздільну здатність, частоту кадрів, кольорову гаму, гамму та білі точки у відеовмісті високої чіткості.

Професійне заводське калібрування для точності кольору
Кожен дизайнерський монітор BenQ проходить заводське калібрування під час виробництва, щоб забезпечити точні значення Delta-E та Gamma. Результати калібрування перевіряються на відповідність галузевим стандартам кольорів, щоб забезпечити найправдивіше та репрезентативне зображення оригінального вмісту.

Сертифікація кольору Technicolor
Сертифікація кольору Technicolor відповідає суворим стандартам кольору, які широко застосовуються в Голлівуді та індустрії розваг. Усі дизайнерські монітори BenQ серії PD мають сертифікати Technicolor Color, що забезпечує постійні та точні кольори для вражаючих результатів трансляції, фільмів, анімації та розваг.


Режим темної кімнати
Регулюючи яскравість і контрастність зображення для чудової чіткості та чітких деталей, режим темної кімнати створює оптимальні налаштування для роботи в затемнених середовищах після обробки.

Режим анімації
Часто проблематичний для дизайнерів, які працюють із складними деталями на темних зображеннях, режим анімації збільшує яскравість темних ділянок, не переекспонуючи яскраві ділянки. Режим анімації забезпечує 10 рівнів яскравості дисплея, щоб чітко виділити кожну тонкість за будь-якого зовнішнього освітлення.

Режим CAD/CAM
Пропонуючи чудовий контраст ліній і форм у технічних ілюстраціях, режим CAD/CAM підсвічує найдрібніші деталі для неймовірної продуктивності відображення в Pro/E, SOLIDWORKS, AutoCAD, CATIA чи іншому програмному забезпеченні для проектування. * Калібрування усуває незначні відмінності в продуктивності кольору між окремими панелями однієї моделі. Тому дані калібрування кожного звіту дещо відрізнятимуться від звітів інших дисплеїв тієї ж моделі.
Розумні рішення для підвищення ефективності та продуктивності

Перемикач режимів монітора, клавіша швидкого доступу
Перемикайтеся між режимами CAD/CAM, анімацією та темною кімнатою простим натисканням кнопки на селекторі режиму монітора Hotkey Puck. Налаштуйте кнопки для відображення інших режимів або параметрів екранного меню, таких як яскравість і контраст.
KVM-перемикач (відеоклавіатура-миша)
Функція перемикання KVM дозволяє користувачам відображати та керувати вмістом із двох різних комп’ютерних систем на одному екрані за допомогою однієї клавіатури та миші, щоб заощадити місце та підвищити ефективність роботи.


Режим подвійного перегляду
Оптимізуйте свій робочий процес і підвищте продуктивність, перемкнувшись на DualView, щоб представити свої проекти в двох режимах (наприклад, sRGB і CAD/CAM) без потреби в двох екранах.

Ефективне розділення робочого столу на кілька вікон
Запатентована програма BenQ Display Pilot* дозволяє вам розділити робочий стіл на кілька вікон для легкої багатозадачності.
Дисплей з антивідблиском для мінімізації відволікаючих відблисків
Антиблікове матове покриття зводить до мінімуму відволікаючі відблиски для кращої продуктивності без примружування.


Ергономічний дизайн для адаптивних робочих місць
Широкий діапазон регулювання висоти, нахилу, кута й повороту забезпечує ідеальне налаштування робочої станції. При використанні в портретному режимі інтелектуальний датчик орієнтації екрана PD3200Q автоматично повертає вихідний вміст для відображення зображень у повному контексті.
Бережіть свій зір
Очі відіграють ключову роль у нашому повсякденному житті, і для дизайнерів їхні очі є воротами між їхніми творчими ідеями та кінцевими продуктами. Щоб значно покращити враження від перегляду для всіх дизайнерів, монітор BenQ PD3200Q використовує кілька революційних технологій для захисту бачення дизайнерів.


Технологія Low Blue Light
Унікальна технологія Low Blue Light від BenQ розроблена для фільтрації шкідливого синього світла, ефективно зменшуючи напругу та подразнення очей.
Без мерехтіння
Відсутність мерехтіння усуває мерехтіння на всіх рівнях яскравості та ефективно зменшує напругу очей. Звичайні рідкокристалічні екрани спалахують зі швидкістю 250 разів на секунду. Ваші очі можуть не бачити мерехтіння, але точно можуть його відчути. Позбавте очі від неприємного ефекту мерехтіння, переключившись на монітор без мерехтіння BenQ.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 8,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 20000000:1 |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Марка | BenQ |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 10W |
| Споживана потужність | 35W Вт |
| Розмір плями | 0,276mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | DVI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







