
Монітор Philips B-line 240B9/00, 240B9/01
14 812 ₴
- В наявності
- Код: 103060661
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чітке зображення без рамок Розширте свої горизонти з безрамковим монітором Philips B-Line 16:10. Це справді революційне обладнання з багатьма функціями, які підвищують продуктивність і довговічність.
Технологія IPS забезпечує яскраві кольори та широкий кут огляду У моніторах IPS використовується передова технологія, яка забезпечує надширокий кут огляду 178/178 градусів, що дозволяє переглядати зображення практично під будь-яким кутом навіть у режимі повороту на 90 градусів . На відміну від стандартних TN-панелей, IPS-монітори пропонують надзвичайно чітке зображення та яскраві кольори. Це робить їх ідеальними не лише для відображення фотографій і відео чи перегляду веб-сторінок, але й ідеальними для професійних додатків, які потребують точної передачі кольорів і постійної яскравості.
SmartErgoBase дозволяє виконувати індивідуальні ергономічні налаштування SmartErgoBase дозволяє ергономічно використовувати монітор і організацію кабелів. Можливість регулювання висоти, кута повороту і нахилу основи забезпечує комфорт під час роботи протягом усього дня і знімає м'язову напругу. Система організації кабелів зменшує безлад на вашому столі та допомагає залишатися охайним.
Зменшення навантаження на очі завдяки технології Flicker-free. Через спосіб керування яскравістю на екранах зі світлодіодним підсвічуванням деякі користувачі помічають мерехтіння на своїх екранах, що спричиняє напругу очей. Технологія Philips Flicker-free використовує нову технологію для корекції яскравості та зменшення мерехтіння, що робить перегляд більш комфортним.
Режим LowBlue забезпечує роботу, яка є здоровішою для ваших очей. Дослідження показали, що так само, як ультрафіолетові промені можуть пошкодити ваш зір, короткі сині промені, які випромінюють світлодіодні дисплеї, також можуть мати негативний вплив на ваші очі та погіршувати зір. час. Режим LowBlue, розроблений компанією Philips спеціально для вашого здоров’я та гарного самопочуття, зменшує шкідливе синє випромінювання за допомогою інтелектуального програмного забезпечення.
HDMI забезпечує універсальне цифрове підключення. Пристрій із роз’ємом HDMI обладнано обладнанням, необхідним для отримання високоякісного сигналу, що передається через інтерфейс HDMI. Використовуючи один кабель HDMI, ви можете передавати високоякісне цифрове зображення та звук із комп’ютера чи будь-якої кількості аудіо-відеоджерел (зокрема телеприставок, DVD-програвачів, аудіо/відео-ресиверів і відеокамер).
PowerSensor зменшує витрати на електроенергію до 80% Технологія PowerSensor працює як датчик присутності, який передає та приймає нешкідливі інфрачервоні сигнали для визначення присутності користувача в кімнаті та автоматично знижує рівень яскравості дисплея монітора, коли користувач залишає стіл. . Це дозволяє скоротити витрати на електроенергію до 80% і водночас подовжити термін служби вашого монітора
Упаковка з 100% перероблених матеріалівУпаковка з 100% перероблених матеріалів є екологічнішою.
Кріплення VESA забезпечує ідеальне встановлення. Сумісність із схемою кріплення VESA означає сумісність із сотнями інноваційних рішень для кріплення.
Можливість зменшити споживання енергії до нуля завдяки повному вимикачу живлення Завдяки повному вимикачу живлення, який розташований на задній панелі монітора, ви можете повністю вимкнути монітор від живлення постачання. Завдяки цьому споживання енергії дорівнює нулю, що зменшує викиди вуглецю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 216mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 24 cale > Monitory 24 cale |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | 240B9/00 |
| Марка | Philips > Monitory Philips |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 4W |
| Споживана потужність | 12,3W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:10 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | Inne |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 75Hz |
- Ціна: 14 812 ₴
