Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Lenovo L24m-40 67A9UAC3EU23.8", 1920x1080 (Full HD), 100 Гц (лише для входу HDMI) Гц, IPS, FreeSync, поворот , камера, USB-C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,2 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 23,8 cala > Monitory 23,8 cala |
| Динамічний контраст | 1300:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | L24m-40 |
| Марка | Lenovo > Monitory Lenovo |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 15W Вт |
| Розмір плями | 0,275mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Тип підсвічування | WLED |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 100Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






