Телевізор QNED LG 50QNED85T3A 50 cali 4K UHD
  • Немає в наявності
  • Код: 167518890
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колір: чорний Аксесуари в комплекті: пульт дистанційного керування Magic MR24 Можливість настінного кріплення: ТакVESA: 200 x 200 мм Вага з основою: 13,4 кг Вага без основи: 13 кг Висота з основою [мм]: 720 мм Ширина з основою [мм ]: 1123 Глибина без основи [мм]: 257 мм Висота без основи [мм]: 652 мм Ширина без основи [мм]: 1123 мм Глибина без основи [мм]: 29,7 мм Тип телевізора: QNED Розмір екрана [дюйми]: 50 " Роздільна здатність [пікселів]: 3840 x 2160 пікселів Наземний ТВ-тюнер (DVB-T): DVB-T2Динаміки: Потужність стереодинаміків [Вт]: 20 Вт + 20 WHD Стандарт: 4K Ultra HDЧастота оновлення [Гц]: 100 Гц / 120 Гц Кабельний ТВ-тюнер (DVB-C): супутниковий тюнер DVB-CTTV (DVB-S): DVB-S2HDR (розширений динамічний діапазон): такДіагональ екрана [дюйм]: 45–50" Технологія HDR: HDR10 / HLGФеціальні характеристики: ["Pilot Magic", "Інтернет-додатки", "D\u017awi\ u0119k surround"] Готовий до цифрового сигналу 2022: Так, він має декодер DVB-T2 HEVC Рекомендована відстань перегляду [м]: 2 - 2,3 м Технологія підсвічування матриці: Edge LEDHDMI [шт. ]: 4Інше: 1 x роз’єм RFEthernet (LAN): роз’єм YesCI (загальний інтерф