
Раковина Grohe K700 60-C 53,3X45,7 31654Ap0
15 830 ₴
- В наявності
- Код: 93543676
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Grohe K700 60-C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 53,3 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20,5 cm |
| Додаткова інформація | Немає |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 45,7 cm |
| Мoдель | K700 |
| Марка | Grohe |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 830 ₴
