
Раковина з краном Deante Zorba szary metalik ZQZAS11A
13 434 ₴
- В наявності
- Код: 119844380
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітна мийка зі змішувачем створює повноцінний кухонний гарнітур. Він виготовлений із міцного натурального граніту, який стійкий не лише до високої температури та її коливань, а й до ударів та зміни кольору відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Крім того, він збагачений гідрофобним шаром, який полегшує стікання окремих крапель. Такого ж кольору є змішувач зі зручним виливом. Практична мийка з 1 чашею і зливним краном - ідеальне рішення для невеликих кухонь і студій з міні-кухнею. Виконує також функцію сушарки, профільована поверхня ефективно відводить воду, що стікає з посуду або вимитих продуктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Zorba ZQZAS11A + bateria |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 434 ₴

