
Раковина Deante Solis grafit ZRS_2803
10 134 ₴
- В наявності
- Код: 14912804
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Fiesta Solis
Мийка з однією чашею та фланцем
Чим відрізняються гранітні мийки Deante?

Краса і натуральністьГраніт видобувається з природного родовища на глибині 100 метрів під землею. Він елегантний, позачасовий і підходить до будь-якої кухні – сучасної та традиційної.

Високоякісний граніт Deante надзвичайно твердий, стійкий до пошкоджень і високих температур. Це підтверджує 18-річна гарантія виробника.

Простота використання. Яка мийка найкраще підійде на вашій кухні? Квадратні, прямокутні чи, може, круглі? Виберіть найкращу форму, розмір і колір.

Простота встановлення Раковини Deante готові до встановлення та комплектації. Кожна упаковка містить аксесуари з сифоном для підключення до посудомийної або пральної машини.

Мода змінюється, але стиль залишається довговічним і завжди актуальним. Він ідеально поєднується з композитними або дерев’яними стільницями , підходить для будь-якої кухні.
Якість, якій можна довіряти

18 років гарантії

Стійкий до зміни кольору

Розроблений продукт

Стійкість до високих температур (250°C)

Зроблено в Польщі

Стійкий до ударів

Дизайн раковини: Michał Łój
Випускник факультету промислового дизайну Академії образотворчого мистецтва в Лодзі. Він черпає натхнення у футуристичних формах, характерних для індустрії високих технологій і гоночних автомобілів. Він створював для компаній автомобільної промисловості та індустрії дизайну інтер’єру. Його продукти отримали численні нагороди на конкурсах дизайну та отримали високу оцінку користувачів.
Граніт Deante відштовхує частинки води, тому довше залишається чистим. Кольорові соки, кава та чай швидко розтікаються по поверхні, не забарвлюючи її. Це особливість матеріалу, а не верхнього покриття, а значить, воно не зітреться і не потребуватиме поповнення.



Оздоблення: графіт Код: ZRS 2803
Довжина: 480 мм. Ширина: 480 мм. Глибина чаші: 180 мм. Для шафи: 500 мм. Злив: 3,5 дюйма. Модель раковини: кругла
Відштовхує частинки води. Гарантія на 18 років. Зроблено в Польщі. Ударостійкий. Стійкий до високої температури (250°C) Стійкий до термічного удару.
Більше моделей із серії Fiesta

Deante Solis ZRS_1803
Див.

Графіт Deante Solis ZRS_2803

Deante Solis сірий металік ZRS_S803
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 48 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 48 cm |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Okrągły |
| Ширина камери | 42 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 134 ₴

