
Раковина Franke Studio Kng 110-62 1250528625
33 900 ₴
- В наявності
- Код: 66860439
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийки KANON із сучасної лінійки мийок Franke мають такі унікальні властивості, як: • Маленький радіус заокруглення чаші (10 мм) робить раковину сучасною та її легко підтримувати в чистоті. • Велика місткість камери полегшує миття посуду та інших великих предметів, таких як деко • Спеціально розроблений внутрішній край, на якому можна розгортати рулонний килимок, дозволяє працювати на двох рівнях, що підвищує функціональність • Розташування крана (збоку від раковини) дозволяє збільшити робочий простір у раковині Аксесуари в комплекті: • Квадратна зливна кришка з нержавіючої сталі • Зливна вставка з нержавіючої сталі • Rollmat - інноваційний аксесуар Franke • Автоматична заглушка Flow Pro із Sanitized технологія • Кнопка Easy Click для керування автоматичною заглушкою в обробці з нержавіючої сталі Інформація про продукт Мінімальна ширина основи 800,00 мм Розмір зливу 3 1/2" Тип переливу прихований Кількість отворів (для змішувача, ручки автоматичної заглушки, іншого) два фрезеровані отвори 35 мм Ширина виробу 460,00 мм Довжина великої камери 620,00 мм Ширина великої камери 420,00 мм Глибина камер великої камери 200,00 мм Кількість камер 1 Довжина вирізу 720,00 мм Ширина вирізу 420,00 мм Виріз за шаблоном так Положення дренажу немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 76 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 42 cm |
| Мoдель | Kanon |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Podwieszane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Тип клапана | Easy Click |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 33 900 ₴
