
Мийка кухонна Franke Fsg 611-88 Онікс (1140616465)
24 838 ₴
- В наявності
- Код: 93547866
Доставка зі складу 5-10 днів.

Fresno FSG 611-88
Раковина з лінійки Fresno FSG 611 включає в себе автоматичну заглушку, яка керується легкою кнопкою, виконана з нержавіючої сталі. Мийка виготовлена з матеріалу Fragranit +, який на 80% складається з натурального граніту.Завдяки використанню дуже дрібних частинок граніту мийка ідеально гладка та ніжна на дотик. Усі фрагранітні мийки FRANKE виготовляються за технологією Sanitized®. Тому вони містять фосфатне скло з додаванням срібла, яке обмежує ріст бактерій до 99%. Усі раковини Fragranit+ стійкі до подряпин, ударів і плям, а їх колір не змінюється з часом. Вони також стійкі до короткочасного впливу високих температур (до 280°C протягом 15 секунд).
Інформація про продукт
Тип мийки зі зливним краном
Матеріал Fragranit+
Кількість відділень 1
Колір онікс
Завершення Не застосовується
Особливості та функції продукту
Кількість дренажів 1
Оборотний Так
Виділений простір для акумулятора Так
Злив включений Так
Тип зливу Автоматичне керування. кнопка
Сифон включений Так
Кількість отворів під кран 2
Зроблено отвір для дозатора. Ні
Розміри
Зовнішні розміри: лівий-правий 877 мм
Зовнішні розміри: передні - задні 495 мм
Великі розміри камери: ліва-права 496 мм
Великі розміри відділення: спереду-заду 425 мм
Глибина великої камери 195 мм
Виріз: лівий - правий розміри 845 мм
Виріз: спереду - ззаду розміри 463 мм
Встановлення
Мін. ширина основи 60 см
Ідентифікаційні дані
Номер деталі 114.0616.465
Бренд Franke
Сімейство продуктів Mythos
Лінія Фресно
Сертифікат CE


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 195 mm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 49,5 cm |
| Мoдель | Fresno FSG 611-88 |
| Марка | Franke > Zlewozmywaki Franke |
| Матеріал | Kamienne > Zlewozmywaki Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Nakładane |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne > Czarne Zlewozmywaki |
| Ширина камери | 425 mm |
- Ціна: 24 838 ₴




