
Мийка кухонна Franke Centro Cng 611-78 Tl Fragranit+ Polar White (1140633144)
16 633 ₴
- В наявності
- Код: 105879172
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийки Centro з останньої лінії мийок Franke мають такі унікальні властивості, як:
Можливість установки двома способами, врівень зі стільницею або вбудована раковина в стільницю.
Велика кількість фрезерованих отворів, завдяки чому можна індивідуально підібрати місце установки змішувачів або дозаторів рідини.
Велика місткість камери дозволяє легко мити посуд та інші великі предмети, наприклад деко.
Додаткові аксесуари, що підвищують функціональність раковини, такі як рулонний килимок, кухонна дошка, зливна кришка або можливість заміни пробки на автоматичну
Інноваційна система встановлення Fast Fix - значно полегшує та прискорює встановлення


Інформація про продукт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Centro CNG 611-78 TL - lewa komora (biały polarny) |
| Марка | Franke > Zlewozmywaki Franke |
| Матеріал | Stalowe > Zlewozmywaki Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Монтаж | Nakładane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Ширина камери | 40 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 633 ₴


