
Монітор ASUS TUF Gaming VG27AQL1A (90LM05Z0-B01370)
22 804 ₴
- В наявності
- Код: 95948271
Доставка зі складу 5-10 днів.
Отримайте додаткову перевагу над суперником за допомогою ігрового монітора ASUS TUF VG27AQL1A. Дозвольте собі захопитися надзвичайною динамікою та вірно відтвореними кольорами. Ви також отримаєте додаткову зброю в бою у вигляді блискавичної реакції матриці. Його швидкість відображення робить зображення плавнішим, даючи вам більше часу на реакцію та дозволяючи точніше прицілюватися.
Зображення, яке вас захопить
Панель WQHD (2560 x 1440) у TUF Gaming VG27AQL1A забезпечує на 77% більше простору на екрані, ніж стандартні дисплеї Full HD (1920 x 1080). Завдяки використаній технології IPS він забезпечує чудову якість зображення з винятковими кольорами (130% sRGB і 95% DCI-P3), чудовим коефіцієнтом контрастності та широкими кутами огляду.
Чудово плавний ігровий процес
Монітор VG27AQL1A оснащено новітньою ексклюзивною технологією ASUS Extreme Low Motion Blur Extreme, яка дозволяє 1 мс MPRT усунути спотворення та ефекти розмиття під час руху. Це робить рухомі об’єкти ще чіткішими, а ігровий процес більш плавним і чуйним.
Сертифіковано VESA DisplayHDR 400
Відображення зображення із сертифікацією VESA DisplayHDR 400 означає підвищений контраст між найяскравішими та найтемнішими ділянками зображення, що перетворюється на більш реалістичний ігровий досвід. ASUS TUF VG27AQL1A забезпечує справді виняткову чіткість і неймовірну деталізацію під час перегляду та гри в улюблені ігри.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6.6 kg |
| Висота з основою | 535mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 215mm |
| Річне споживання енергії | 26 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | VG27AQL1A |
| Марка | ASUS > Monitory ASUS |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Потужність динаміка | 4W |
| Споживана потужність | 33W Вт |
| Розмір плями | 0,23mm |
| Розмір екрана | 68,6 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 170Hz |
| Ширина з основою | 615mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 22 804 ₴




