Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники - з мікрофоном, гарнітурою, вухом, закрита конструкція, роз'єм 3,5 мм, Bluetooth 5.0, підтримка AAC, LDAC і SBC, активний шумопоглинач (ANC), голосовий помічник, перемішування треків, прийом дзвінків, з регулюванням гучності, діапазон частот : 4 Гц-40000 Гц, конвертер: 30 мм, час автономної роботи до 40 год(с)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Hmotnost | 250 g |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | Headphone earcups, Case included |
| Дизайн | around the ears |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Конвертери розмірів | 30 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 40 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Підтримувані кодеки | AAC, LDAC, SBC |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , Bluetooth |
| Функції | Noise-canceling |
| Частота до | 40 000 Hz |
| Частота от | 4 Hz |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










