Доставка зі складу 5-10 днів.
Dahua спеціалізується на системах камер і загальних технологіях спостереження. Однак вам також потрібен монітор, щоб перевірити запис камери спостереження. І саме тому був створений Dahua LM43-F200 із роздільною здатністю Full HD, відмінною якістю зображення та легкою сумісністю з ПК або рекордером. Він знайде своє застосування в штаб-квартирі спостереження, де збираються канали зображень із кількох камер.
Широкоформатний дисплей Full HD Dahua LM43-F200 — ультравузька рамка
Ультравузька панель Dahua LM43-F200 забезпечує мінімальне візуальне турбування та максимальну площу перегляду, не займаючи зайвого місця на столі. Його також можна встановити на стіні за допомогою кронштейна, сумісного зі стандартом VESA.


Доступні роз’єми HDMI, VGA та USB
Широкоформатний дисплей Dahua LM43-F200 оснащено цифровим роз’ємом HDMI, який доповнюється аналоговим роз’ємом VGA для забезпечення повної сумісності. Це гарантує, що ви можете підключити дисплей практично до будь-якого пристрою. Ви також будете задоволені вбудованим динаміком 8 Вт.
Широкоформатний дисплей Dahua LM43-F200 — ключові характеристики
Дисплей Full HD із надзвичайно вузькою рамкою та вражаючою діагоналлю 43 дюйми. Dahua LM43-F200 має роз’єми HDMI, VGA та USB. Широкоформатний дисплей обладнано вбудованими динаміками. Сертифіковано для роботи в режимі 24×7. Можна встановити безпосередньо на стіну за допомогою кронштейн продається окремо

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | 1 × |
| Hmotnost | 6,9 kg |
| USB | 1 × |
| VESA-кріплення | 400×200 |
| VGA | 1 × |
| Барва | Černá |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина кольору | 8 bit |
| Графічний користувацький інтерфейс | HDMI, VGA |
| Діагональ | 43" (109,22 cm) |
| Земе | Czechia, Slovakia, Hungary, Germany, Russia, Austria, Croatia, France, Poland, Romania, Slovenia |
| Кабелі входять | HDMI |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Максимальна яскравість | 330 cd/m2 |
| Нативний контраст | 1200:1 |
| Обладнання | Speakers |
| Поверхня дисплея | Matte |
| Помір країн | 16:9 |
| Споживання енергії в режимі SDR | 42 kWh/1000h |
| Розміщено | 1920 × 1080 |
| Розширена гарантія | No extended warranty |
| Стандарти графічного користувацького інтерфейсу (GUI) | HDMI 1.4 |
| Будівництво | Straight |
| Тип панелі | IPS |
| Тип роздільної здатності | Full HD |
| Частота оновлення | 60 Hz |
| Ширжка | 96,9 cm |
- Ціна: 19 241 ₴








