Доставка зі складу 5-10 днів.

Насолоджуйтесь прослуховуванням музики без надокучливих кабелів. Бездротові навушники Sony Hi-Res WH-1000XM4, Blue, Model 2020 вразять своїм зручним дизайном. Конструкція, що закриває вуха, гарантує ідеальну ізоляцію від навколишнього звуку. Бездротові навушники Sony Hi-Res WH-1000XM4, сині, модель 2020 оснащені технологією Bluetooth для бездротового підключення до вашого пристрою. Попрощайтеся з набридливими кабелями. Просте та інтуїтивно зрозуміле бездротове сполучення з вашою електронікою ввімкнено за допомогою NFC. Завдяки діапазону частот від 4 до 40000 Гц ви будете знати, що не пропустите жодної ноти улюбленої пісні. Ці бездротові навушники також оснащені мікрофоном. Ці бездротові навушники від SONY оснащені Bluetooth 5.0. Завдяки активному шумозаглушенню ніщо не заважатиме вам під час роботи чи гри. Ця модель може навіть приймати дзвінки. Пісні можна легко та швидко перемикати за допомогою елементів керування. Якщо ви багато подорожуєте, то ви точно оціните складаний дизайн цих бездротових навушників. Завдяки поворотним амбушюрам вони точно вам підійдуть. У комплект також входить чохол для подорожей. Повністю заряджений акумулятор вистачить на 38 годин.
Основні характеристики бездротових навушників Sony Hi-Res WH-1000XM4, синій, модель 2020
Матеріал цих бездротових навушників від Sony Hi-Res WH-1000XM4, синій, модель 2020: закриті Стильний синій колір Чудове зменшення фонового шуму для кришталево чистого звуку Бездротові навушники SONY пропонують можливість повертати контейнери за потреби Можливість використання практичного складання конструкція Бездротові навушники Довжина кабелю: 1,2 м Кабель дуже легко знімається для подорожей Спосіб підключення: 3,5 мм гніздо та Bluetooth Кабель підключається з одного боку, лише з одного боку NFC для швидкої синхронізації Бездротове з’єднання за допомогою Bluetooth забезпечує максимальну свободу Звукопоглинання для чіткого прослуховування в галасливому середовищі Загальна вага бездротових навушників SONY: 254 г Термін служби батареї: 38 год (с)


Ці бездротові навушники SONY також мають мікрофон
Кожен користувач оцінить надійний мікрофон. Мікрофон у цих бездротових навушниках SONY забезпечує безперебійну голосову розмову з друзями та родиною. Він вбудований безпосередньо в бездротові навушники. Бездротові навушники-мікрофон Sony Hi-Res WH-1000XM4, Blue, Model 2020 виготовлені з так званим всенаправленим звукозніманням. Тому він переважно підходить для тихих приміщень, де мало фонового шуму. Мікрофон може пригнічувати фоновий шум, тому інші будуть впевнені, що вас чітко чутимуть. Однією з переваг є функція ехоподавлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5 |
| Hmotnost | 254 g |
| Барва | Blue |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, Headphone earcups, Case included, Folding construction |
| Дизайн | around the ears |
| Довжина кабелю | 1,2 m |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 38 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Підтримувані кодеки | AAC, LDAC, SBC |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , Bluetooth |
| Функції | Noise-canceling, Echo suppression |
| Частота до | 40 000 Hz |
| Частота от | 4 Hz |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
- Ціна: 9 999 ₴










