Доставка зі складу 5-10 днів.

Насолоджуйтесь прослуховуванням музики без зайвих кабелів. Бездротові навушники Sony Hi-Res WH-1000XM4, сріблясто-сірі, відрізняються комфортом. Конструкція, що закриває вуха, гарантує бездоганну ізоляцію від фонового шуму. Ці сріблясто-сірі бездротові навушники Sony Hi-Res WH-1000XM4 використовують Bluetooth для бездротового підключення до ваших пристроїв. Попрощайтеся з надокучливими кабелями. Просте та інтуїтивно зрозуміле підключення до інших пристроїв забезпечує технологія NFC. Завдяки діапазону частот від 4 до 40000 Гц ви будете знати, що не пропустите жодного ритму улюбленої пісні. Ці бездротові навушники навіть містять внутрішній мікрофон. Ці бездротові навушники від SONY оснащені Bluetooth 5.0. Завдяки активному шумозаглушенню ніщо не заважатиме. Ця модель може навіть приймати дзвінки. Пісні можна легко та швидко перемикати за допомогою елементів керування. Якщо ви часто подорожуєте, то ви обов'язково оціните складаний дизайн цих бездротових навушників. Завдяки поворотним амбушюрам вони ідеально сидять на голові. У комплект також входить чохол для подорожей. Повністю заряджений акумулятор вистачить на 38 годин. Бездротові навушники SONY можна використовувати з ОС ПК.
Основні характеристики бездротових навушників Sony Hi-Res WH-1000XM4, сріблясто-сірі
Матеріал цих бездротових навушників від Sony Hi-Res WH-1000XM4, сріблясто-сірий закритий Стильні бездротові навушники SONY сріблястого кольору пропонують можливість повертати контейнери за потреби Корисна складна конструкція Кабель можна дуже легко зняти для подорожі Спосіб підключення: 3,5-мм роз’єм і Bluetooth Кабель під’єднується з одного боку, в один модуль. NFC для швидкої синхронізації. Бездротове з’єднання за допомогою Bluetooth забезпечує максимальну свободу. Блокування звуку для чіткого прослуховування в шумному середовищі. Вага бездротових навушників SONY: 254 г. Термін служби батареї при одному заряді. становить 38 годин. Ці бездротові навушники створені для ПК


Ці бездротові навушники SONY також мають мікрофон
Кожен користувач оцінить надійний мікрофон. Мікрофон на цих бездротових навушниках SONY забезпечить безперебійний зв'язок з друзями та родиною. Він вбудований безпосередньо в бездротові навушники. Мікрофон бездротових навушників Sony Hi-Res WH-1000XM4, Silver-Grey відноситься до типу з так званим всенаправленим скануванням. Тому він більше підходить для тихих приміщень із слабким фоновим звуком. Його функції включають функцію придушення луни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5 |
| Hmotnost | 254 g |
| Барва | Silver |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, Headphone earcups, Case included, Folding construction |
| Дизайн | around the ears |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 38 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Платформа | PC |
| Підтримувані кодеки | AAC, LDAC, SBC |
| Підсвітка | Without backlight |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Опір | 40 Ohm |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , Bluetooth |
| Функції | Echo suppression |
| Частота до | 40 000 Hz |
| Частота от | 4 Hz |
| Чутливість | 105 dB/mW |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
- Ціна: 9 999 ₴










