Доставка зі складу 5-10 днів.

Насолоджуйтесь улюбленою музикою без кабелів. Ці бездротові навушники Sony Hi-Res WH-1000XM4, чорні відрізняються зручним дизайном. Конструкція, що закриває вуха, забезпечує ідеальну ізоляцію від навколишнього шуму. Бездротові навушники Sony Hi-Res WH-1000XM4, чорні, використовують Bluetooth для бездротового підключення до ваших пристроїв. Більше жодних набридливих кабелів. Легке та просте сполучення з іншою електронікою стало можливим завдяки технології NFC. Використовуючи частотний діапазон від 4 до 40000 Гц, ви будете впевнені, знаючи, що не пропустите жодної ноти улюбленої пісні. Ці бездротові навушники також містять мікрофон. Ці бездротові навушники від SONY використовують 5.0 Bluetooth. Завдяки активному шумозаглушенню ніщо не заважатиме. Ця модель може навіть приймати ваші дзвінки. Пісні можна легко перемикати за допомогою елементів керування. Якщо ви часто подорожуєте, то ви обов'язково оціните складану конструкцію цих бездротових навушників. Завдяки обертовим амбушюрам вони ідеально сидять на голові. У комплект також входить чохол для безпечної подорожі. Повністю заряджений акумулятор вистачить на 38 годин. Бездротові навушники від SONY призначені для використання з ОС ПК.
Основні характеристики бездротових навушників Sony Hi-Res WH-1000XM4, чорні
Матеріал цих бездротових навушників від Sony Hi-Res WH-1000XM4, чорний: закритий Гарний чорний колір Бездротові навушники SONY пропонують можливість повертати контейнери Портативна конструкція Кабель можна легко вийняти під час подорожей Спосіб підключення — гніздо 3,5 мм і Bluetooth Кабель підключається до однієї сторони, лише до однієї сторони. NFC для швидкої синхронізації. Бездротове підключення за допомогою Bluetooth дає вам повну свободу. Блокування звуку для прослуховування в шумному середовищі. Загальна вага бездротових навушників SONY становить 254 г. Термін служби батареї: 38 годин ( s) Ці бездротові навушники створені для ПК


Ці бездротові навушники SONY також мають мікрофон
Надійний мікрофон обов'язково сподобається кожному користувачеві. Мікрофон у цих бездротових навушниках SONY гарантує бездоганну голосову розмову з родиною чи друзями. Він вбудований безпосередньо в бездротові навушники. Мікрофон бездротових навушників Sony Hi-Res WH-1000XM4, чорний, розроблено з всенаправленим скануванням. Тому він підходить для більш тихих приміщень, де мало фонового шуму. Його функції включають функцію придушення луни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5 |
| Hmotnost | 254 g |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, Headphone earcups, Case included, Folding construction |
| Дизайн | around the ears |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 38 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Платформа | PC |
| Підтримувані кодеки | AAC, LDAC, SBC |
| Підсвітка | Without backlight |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , Bluetooth |
| Функції | Echo suppression |
| Частота до | 40 000 Hz |
| Частота от | 4 Hz |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
- Ціна: 9 999 ₴










