Доставка зі складу 5-10 днів.

Насолоджуйтесь прослуховуванням музики без надокучливих кабелів. Бездротові навушники JABRA мають популярний накладний дизайн. Вони зручно сидять над вухами, але все ще мають дуже компактний дизайн. Конструкція, що закриває вуха, забезпечує чудову ізоляцію від фонового шуму. Ці бездротові навушники Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-A Stand Black виготовлені з технологією Bluetooth для бездротового підключення до вашого пристрою. Попрощайтеся з набридливими кабелями. Використовуючи частотний діапазон від 20 до 20000 Гц, ви будете знати, що не пропустите жодної ноти улюбленої пісні. Бездротові навушники також мають вбудований мікрофон. Ці бездротові навушники від JABRA виготовлені з Bluetooth 5.0. Гучність регулюється за допомогою колеса керування. Ця модель може навіть приймати дзвінки. Пісні можна легко і швидко перемикати за допомогою контролера. Завдяки поворотним амбушюрам вони точно підійдуть ідеально. Повністю заряджений акумулятор вистачить на 37 годин. Вони мають різнокольорове підсвічування. Бездротові навушники від JABRA створені для використання з ОС ПК.
Основні характеристики бездротових навушників Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-A Stand Black
Матеріал цих бездротових навушників від Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-A Stand Black: закритий Стильний чорний колір Бездротові навушники JABRA пропонують можливість обертати контейнери за потреби Кнопки для регулювання гучності Спосіб підключення: Bluetooth, USB Type-A та Bluetooth із ключем. Бездротове з’єднання за допомогою Bluetooth дає вам справжню свободу. Загальна вага бездротових навушників JABRA становить 176,4 г. Час роботи батареї від одного заряду: 37 годин. Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-A Stand Black має різнокольорове підсвічування. Ці бездротові навушники створені для ПК


Ці бездротові навушники JABRA також мають мікрофон
Кожен користувач обов'язково оцінить надійний мікрофон. Мікрофон цих бездротових навушників JABRA гарантує бездоганну голосову розмову з друзями та родиною. Його складна конструкція точно не вплине на якість звуку. Чутливість мікрофона складе -26 дБ. Його частота коливається від 100 Гц до 8000 Гц. Звичайно, за потреби мікрофон можна вимкнути.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jabra |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5 |
| Hmotnost | 176,4 g |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, Headphone earcups |
| Дизайн | ear |
| Заряджання акумулятора | USB-A |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Foldable |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 37 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Платформа | PC |
| Підтримувані кодеки | SBC |
| Підсвітка | Multicoloured |
| Сертифікація | MS Teams, Avaya, Cisco |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 37 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth, USB Type-A, Bluetooth with dongle |
| Функції | Microphone muting |
| Частота до | 8 000 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
| Чутливість | -26 dB |
- Ціна: 9 999 ₴




