Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHOKZ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.4 |
| Hmotnost | 27 g |
| IP-код | IPx8 |
| Барва | Black, Grey |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | Case included |
| Дизайн | For cheekbones |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 9 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Підсвітка | Without backlight |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Track shuffle, Taking calls, With volume control |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
| Чутливість | -38 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










