Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо вам потрібно одночасно чути, що відбувається під час виклику та навколо, вам знадобиться ця гарнітура з одним навушником. Гарнітура JABRA забезпечує високоякісний, чистий звук і передає ваш голос без будь-яких дратівливих перерв. Ви можете підключити його до комп'ютера за допомогою bluetooth і USB Type-A, щоб не захаращувати робоче місце ще одним непотрібним кабелем. Ви можете підключити його до комп’ютера за допомогою bluetooth і USB Type-A, надаючи вам вибір надійного кабелю або бездротового з’єднання. Версія Bluetooth 5.0. Практичний дизайн цієї гарнітури дає вам повний контроль за допомогою регуляторів гучності. Гарнітура навіть оснащена функцією прийому дзвінків. Під час прослуховування музики ви можете використовувати елементи керування для перемикання пісень.
Основні характеристики чорної гарнітури Jabra Evolve2 65 MS Mono USB-A
Підключається за допомогою Bluetooth і USB Type-A. Якісне шумозаглушення гарантує чистий звук під час розмови. Чутливість навушників становить 117 дБ/мВт. Чутливість мікрофона становить -26 дБ.
Гарнітура JABRA та якість звуку
Ця гарнітура Jabra Evolve2 65 MS Mono USB-A Black має якісний мікрофон із чутливістю -26 дБ, який забезпечить чітку передачу звуку. Шумозаглушення набору гарантує чіткий і чистий звук. Його функція швидкого вимкнення звуку також дуже корисна у випадках, коли вам потрібно вимкнути звук. Навушник-гарнітура JABRA може похвалитися чутливістю 117 дБ/мВт. Завдяки частотному діапазону від 20 до 20000 Гц ви будете абсолютно впевнені, що почуєте кожну деталь у високій якості. Набір гарантовано підвищує комфорт і ефективність роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jabra |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5 |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | Handsfree Module |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated, Foldable |
| Мікрофон | Да |
| Тип з'єднання | Bluetooth, USB Type-A |
| Функції | Noise-canceling, Microphone muting |
| Частота до | 8 000 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
| Чутливість | -26 dB |
- Ціна: 9 999 ₴







