Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Urbanista |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3D/ДР | 3D model + AR model in Android app, 3D model + AR model in iOS app |
| Bluetooth-версія | 5 |
| Hmotnost | 900 g |
| Барва | White |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, Headphone earcups, Case included |
| Дизайн | ear |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 50 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Підтримувані кодеки | AAC, SBC |
| Підсвітка | Without backlight |
| Опір | 32 Ohm |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 40 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Voice Assistant, Track shuffle, Taking calls |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
| Чутливість | 107 dB/mW |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







