Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - бездротові, з мікрофоном, гарнітурою, вухом, закрита конструкція, Bluetooth 5.1, USB-C, для ПК, PlayStation 4 і Nintendo Switch, з регулятором гучності, діапазон частот: 10 Гц-22000 Гц, чутливість: 25 дБ/мВт , конвертер: 50 мм, час автономної роботи до 12 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turtle Beach |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.1 |
| Hmotnost | 400 g |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, Case included |
| Дизайн | ear |
| Заряджання акумулятора | USB-C, bezdrátové nabíjení |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 50 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 12 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Directional sensing |
| Обмеження гучності | 25dB |
| Платформа | PC, PlayStation 4, Nintendo Switch |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth, USB-C |
| Функції | Noise-canceling |
| Частота до | 8 000 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
| Чутливість | -26 dB |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










