Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники на голову, чорні, Bluetooth 5.2, закрита конструкція, автономна робота до 80 годин, зарядка USB-C, частотна характеристика від 20 Гц до 40000 Гц, підтримка SBC, aptX, aptX HD, aptX Adaptive, планарні магнітні перетворювачі 89 мм*70 мм , імпеданс 24 Ом, режим гри з низькою затримкою, вдосконалена аудіотехнологія (Snapdragon Sound, Hi-Res Audio, Equal Mass), регулювання гучності, прийом викликів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edifier |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Hmotnost | 329 g |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | Case included, Folding construction, Exchangeable earpads |
| Дизайн | around the ears |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Кількість навушників | 1 (mono) |
| Конвертери розмірів | 70 mm |
| Конструкція мікрофона | cable |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 80 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Підтримувані кодеки | aptX, aptX HD, SBC |
| Підсвітка | Without backlight |
| Опір | 24 Ohm |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 80 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , Bluetooth |
| Функції | Noise-canceling |
| Частота до | 40 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
| Чутливість | -37 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










