Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.3 |
| Hmotnost | 86 g |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | Case included |
| Дизайн | earplugs |
| Заряджання акумулятора | USB-C, In the case |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 24 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Платформа | PC |
| Підтримувані кодеки | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Підсвітка | Without backlight |
| Сертифікація | Zoom |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Noise-canceling, Microphone muting |
| Частота до | 6 800 Hz |
| Частота от | 200 Hz |
| Шумозаглушення | Adaptive |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







