Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JLAB |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Hmotnost | 120 g |
| IP-код | IPX4 |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | True Wireless, USB cable included, Exchangeable earbuds |
| Дизайн | earplugs |
| Довжина кабелю | 0,1 m |
| Заряджання акумулятора | USB-C, In the case |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 56 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Підтримувані кодеки | AAC, SBC |
| Опір | 16 Ohm |
| Термін експлуатації батареї (у футлярі) | 43 hr(s) |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 13 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Noise-canceling, Echo suppression |
| Частота до | 40 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
| Чутливість | 98 dB/mW |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










