Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audio-Technica |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.1 |
| Hmotnost | 57,4 g |
| IP-код | IPX4 |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, True Wireless, USB cable included |
| Дизайн | earplugs |
| Заряджання акумулятора | bezdrátové nabíjení, In the case |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 5,8 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 26,5 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Підтримувані кодеки | AAC, LDAC, SBC |
| Опір | 16 Ohm |
| Термін експлуатації батареї (у футлярі) | 20 hr(s) |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 6,5 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Hi-Res audio, Taking calls, With volume control |
| Частота до | 40 000 Hz |
| Частота от | 10 Hz |
| Чутливість | 100 dB/mW |
| Шумозаглушення | Hybrid |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





