Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.3 |
| Hmotnost | 73 g |
| IP-код | IP54 |
| Барва | Silver |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, True Wireless |
| Дизайн | pits |
| Заряджання акумулятора | USB-C, bezdrátové nabíjení, In the case |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 12 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 50 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Опір | 13 Ohm |
| Термін експлуатації батареї (у футлярі) | 40 hr(s) |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 10 hr(s) |
| Будівництво | Semi-closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Track shuffle, Taking calls |
| Частота до | 40 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
| Чутливість | -38 dB |
| Шумозаглушення | Adaptive |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







