Доставка зі складу 5-10 днів.

Насолоджуйтесь прослуховуванням музики без заплутаних кабелів. Ці бездротові навушники PIONEER мають загальний непомітний і дуже компактний дизайн штекера. Конструкція, що закриває вуха, забезпечує неймовірну ізоляцію від фонового шуму. Рожеві бездротові навушники Pioneer SE-E8TW-P використовують технологію Bluetooth для бездротового підключення до ваших пристроїв. Попрощайтеся з кабелями. З діапазоном частот від 20 до 20000 Гц ви можете насолоджуватися, знаючи, що не пропустите жодної ноти улюбленої пісні. Ці бездротові навушники також мають вбудований мікрофон. Ці бездротові навушники від PIONEER мають технологію 4.2 Bluetooth. Ця модель може навіть приймати дзвінки. Пісні можна легко та швидко перемикати за допомогою елементів керування. Ця модель абсолютно без проводів, тому це справжні бездротові навушники. Ви можете легко замінити заглушки, якщо це необхідно. У комплект також входить чохол для безпечної подорожі. Ці Pioneer SE-E8TW-P Pink виготовлені з рейтингом водонепроникності IPx5. Повністю зарядженого акумулятора вистачить на 9 годин.
Основні характеристики рожевих бездротових навушників Pioneer SE-E8TW-P
Матеріал цих бездротових навушників від Pioneer SE-E8TW-P Рожевий закритий Стильний рожевий колір Спосіб підключення: Bluetooth Бездротове підключення через Bluetooth дає вам справжню свободу Вага бездротових навушників PIONEER: 12 г Час роботи акумулятора при повному заряді: 9 год( s)


Бездротові навушники PIONEER також мають мікрофон
Кожен користувач оцінить корисний мікрофон. Мікрофон у цих бездротових навушниках PIONEER гарантує бездоганну розмову з друзями чи родиною. Мікрофон вбудовано в бездротові навушники.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 4.2 |
| Hmotnost | 12 g |
| IP-код | IPx5 |
| Барва | Pink |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | Case included, True Wireless, Exchangeable earbuds |
| Дизайн | earplugs |
| Заряджання акумулятора | USB-C, In the case |
| Конвертери розмірів | 6 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 9 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Термін експлуатації батареї (у футлярі) | 6 hr(s) |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 3 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Voice Assistant, Track shuffle, Taking calls |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴







