Доставка зі складу 5-10 днів.
HandsFree -
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5 |
| Hmotnost | 18 g |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | Handsfree Module |
| Заряджання акумулятора | bezdrátové nabíjení |
| Кількість навушників | 1 (mono) |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 7 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Directional sensing |
| Платформа | PC |
| Підтримувані кодеки | A2DP, HFP, HSP |
| Підсвітка | Without backlight |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Сертифікація | MS Teams |
| Опір | 32 Ohm |
| Тип з'єднання | Bluetooth, USB Type-A |
| Функції | Noise-canceling |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
| Шумозаглушення | Hybrid |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



