Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники - з мікрофоном, беруші True Wireless, закрита конструкція, Bluetooth 5.2, підтримують AAC, aptX, aptX HD і SBC, активний шумозаглушення (ANC), перемішування треків, прийом дзвінків, з регулюванням гучності, сертифікація IPX4, частотний діапазон: 5 Гц-20000 Гц, чутливість: 110 дБ/мВт, опір: 20 Ом, перетворювач: 9 мм, час автономної роботи до 50 год(с) (20 год(с)+30 год(с))
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audio-Technica |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Hmotnost | 76 g |
| IP-код | IPX4 |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | Case included, True Wireless, Exchangeable earbuds |
| Дизайн | earplugs |
| Заряджання акумулятора | USB-C, In the case |
| Конвертери розмірів | 9 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 50 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Підтримувані кодеки | AAC, aptX, aptX HD, SBC |
| Підсвітка | Without backlight |
| Опір | 20 Ohm |
| Термін експлуатації батареї (у футлярі) | 30 hr(s) |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 20 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Track shuffle, Taking calls, With volume control |
| Частота до | 8 000 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
| Чутливість | 110 dB/mW |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









