Доставка зі складу 5-10 днів.
Новий MacBook Air із процесором Apple M2 Створений для довговічності. MacBook Air має міцний компактний дизайн із 100-відсоткового переробленого алюмінію. Серйозна техніка, яка майже нічого не важить! Ласкаво просимо в нову еру інтелекту та швидкості! Швидкий, масивний накопичувач. Накопичувач SSD у MacBook Air означає, що ви можете брати з собою фотографії, відео, музику та документи, куди завгодно, і відкривати їх миттєво. Створюйте до душі. За допомогою потужного мультимедійного механізму на чіпі M2 ви можете відтворювати та редагувати кілька відеопотоків 4K і 8K ProRes, включаючи відео 4K ProRes, зняте на iPhone 13 Pro. Повний розсуд - Apple Chip і macOS надають вашому Mac вдосконалену вбудовану безпеку для захисту від шкідливих програм і вірусів. І ви маєте повну свободу вибирати, чим і як ділитися. Легший, ніж ви думаєте Неймовірно тонкий MacBook Air у міцному алюмінієвому корпусі, оновлений за допомогою чіпа M2 нового покоління, вражає енергоефективністю та швидкістю. Це надефективний, суперуніверсальний ноутбук для роботи, ігор і створення всього, що завгодно. Швидші програми. Усі програми, якими ви користуєтеся щодня, як-от Microsoft 365 або ваші улюблені програми для iOS, працюють блискавично на macOS. А завдяки понад 10 000 програм і плагінів, оптимізованих для роботи з чіпом Apple, ваші творчі можливості безмежні. Здійснюйте та приймайте дзвінки на вашому Mac. Використовуйте iPad як другий дисплей. Розблокуйте свій Mac за допомогою Apple Watch. Ваші пристрої працюють разом, ніби вони створені один для одного. Тому що вони є. Пристебніться до чіпа M2. M2 — це перший із нового покоління чіпів Apple, який пропонує ще більшу швидкість і енергоефективність, ніж революційний чіп M1. Це дозволяє зробити більше за менший час із підвищеною ефективністю. Створюйте чудові зображення та анімацію. Підтримуйте більше відеопотоків 4K і 8K ProRes за допомогою високоефективного мультимедійного механізму. Це вражаючий 13,6-дюймовий дисплей Liquid Retina — найбільший і найяскравіший за всю історію MacBook Air. З мільярдом кольорів. Тому текст стає більш читабельним, а фотографії та відео чіткішими, контрастнішими та детальнішими. Ви звучите так, як виглядаєте, завдяки камері FaceTime HD 1080p і системі з трьох мікрофонів ви будете виглядати якнайкраще під час відеодзвінків. А система з чотирма динаміками з об’ємним звуком перенесе вас у самий центр величезного акустичного ландшафту. MacBook Air зачаровує багатьма способами. Нехай ваші пальці грають. Зручна та тиха клавіатура Magic Keyboard тепер має ряд функціональних клавіш повної висоти для швидкого доступу до ваших улюблених елементів керування та ярликів. За допомогою Touch ID ви можете легко розблокувати свій Mac, вводити паролі, безпечно робити покупки та оплачувати – усе одним дотиком пальця. А з просторим трекпадом Force Touch у вас більше свободи для виконання точних дій. Необмежена кількість з’єднань Завдяки вбудованим магнітам зручну та безпечну вилку шнура живлення MagSafe легко підключати та від’єднувати, тож комп’ютеру не загрожує небезпечне падіння. Використовуючи два порти Thunderbolt, ви можете підключати та заряджати надшвидкісні аксесуари. Або використовувати додатковий дисплей з роздільною здатністю до 6K. І ви можете легко підключити високоомні навушники до гнізда для навушників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M2 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1664 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,24 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Код виробника | MLY03ZEAR1D1 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Apple MacBook Air 13.6 (2022) |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 16GB |
| Марка | Apple |
| Модель відеокарти | Apple M2 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Mac OS |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Apple |
| Роз'єми | Wyjście słuchawkowe, 2x Thunderbolt 4 |
| Родина процесорів | Apple M |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 9 999 ₴







