
Монітор HP 27" P27h G4 czarny (7VH95AA)
40 030 ₴
- В наявності
- Код: 91381070
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бізнес-монітор HP P27h
Ергономічний дизайн і вузькі рамки монітора HP P27h вміщують більше вмісту на екрані. Це особливо важливо для зручності та швидкості роботи, особливо коли ви оперуєте великими обсягами даних. Висока роздільна здатність забезпечить чітке зображення, тому навіть багатогодинна робота перед екраном не напружуватиме очі. Більше того, великий робочий простір дозволить вам обговорювати презентації та ділові питання з колегами, не потребуючи використання проектора.
Сучасний дизайн, більша продуктивність
Завдяки сучасному вигляду та вузькій рамі HP P27h є ідеальним доповненням до сучасного офісу. Це рішення забезпечує майже необмежену видимість і можливість відображення на кількох екранах практично без проміжків між складовими зображеннями. Крім того, монітор пропонує ергономічні рішення, які дозволяють регулювати висоту та кут нахилу відповідно до ваших уподобань.
Універсальне підключення та комфорт для очей
Бізнес-монітор HP P24h забезпечує швидке підключення до пристроїв і додаткових дисплеїв через HDMI і DisplayPort™. Роз'єм VGA забезпечує сумісність зі старими пристроями.
Режим низького синього світла фільтрує синє світло та змінює колірну палітру на теплішу, роблячи вашу роботу комфортнішою.
Ідеальний аудіовізуальний досвід
Забезпечте легку навігацію документами та електронними таблицями. Працюйте в кількох програмах одночасно, які відображаються на 27-дюймовому екрані Full HD IPS, і насолоджуйтеся реалістичною роздільною здатністю 1920 × 1080 у кожній деталі. Забудьте про додаткові зовнішні динаміки, HP P27h оснащений динаміками, які гарантують чистий звук як під час онлайн-зустрічей, так і під час презентацій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5.2 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | P27h G4 |
| Марка | HP |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 60W Вт |
| Розмір плями | 0,28mm |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 40 030 ₴
