Доставка зі складу 5-10 днів.

Дисплей Apple Studio — це, безперечно, більше, ніж просто свято для очей._x000D_ 27-дюймовий дисплей Retina 5K,_x000D_ _x000D_ 14,7 мільйонів пікселів_x000D_ _x000D_ 600 ніт яскравості, 1 мільярд кольорів, широка колірна гамма (P3)

Подивіться, що ви можете робити з Apple Studio Display

Apple Studio Display – екран, який втілить ваші мрії в життя

Фантастичне зображення та звук на новому дисплеї Studio Надширококутна камера 12 МП із прожектором. Studio Display оснащений передовою камерою з матрицею 12 Мп і кутом огляду 122°. Завдяки потужності чіпа Apple він підтримує – вперше на Mac – Spotlight, який тримає вас у кадрі під час руху. Усе, щоб зробити відеодзвінки більш природними. А коли інші учасники приєднуються до розмови або виходять з неї, зображення відповідно зменшується або збільшується. Ця функція також чудово працює у ваших улюблених програмах для відеоконференцій. Працює на чіпі Apple. Чіп A13 Bionic у студійному дисплеї відповідає за інноваційні функції, такі як Attention Center і Surround Sound.

Відкрийте для себе чудову звукову систему, вбудовану в Studio Display

Відеопрезентація Apple Studio Display Якщо вас зацікавив дизайн Apple Studio Display, подивіться відеопрезентацію нової моделі Apple Studio Display
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,3 kg |
| Висота з основою | 478mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 168mm |
| Горизонтальні кути огляду | 122° |
| Додаткові функції | Немає |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Кнопка повного вимкнення | Немає |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | Studio Display MK0U3MP/A |
| Марка | Apple |
| Матричне покриття | Błyszcząca |
| Споживана потужність | 21,2W Вт |
| Розмір екрана | 68,3 cm |
| Роздільна здатність | 5120x2880 |
| Роз'єми | Thunderbolt |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | Nie dotyczy |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | 5K |
| Тип матриці | Retina |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Srebrne |
| Ширина з основою | 623mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴




