Шліфмашина Makita DBO180RTJ
  • В наявності
  • Код: 52515638
Шліфмашина Makita DBO180RTJ
Доставка зі складу 5-10 днів.
DBO180RTJ
Опис продукту:
- 3-ступінчастий, електронний вибір швидкості коливань за допомогою ручки налаштування
- Ефективне видалення пилу через опорну плиту
- Можливість підключення зовнішнього відсмоктувача
- Легка заміна шліфувального паперу завдяки застібці на липучці
- Не працює з акумулятором BL1815
- Відведення пилу
- Застібка на липучці
Технічні дані:
- Швидкість обертання на холостому ходу: 7000/ 9500/ 11000 об/хв
- Розмір ексцентрика: 2,8 мм
- Шліфувальна пластина: 123 мм
- Наждачний папір: 125 мм
- Вага: 1,7 кг
- Напруга живлення: 18 В
Набір включає:
- Набір шліфувального паперу
*Поставляється як запасна частина
Характеристики
Основні
ВиробникMakita
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Ваги1,7 kg
Волість750 W
Гарантійний термін (міс)12
Діаметр диска125 mm
Діаметр гумової шліфувальної тарілки123 mm
Додаткова інформаціяRegulacja obrotów
Ламанняrzep
Джерело живленняAkumulatorowe
МаркаMakita
Немає швидкості завантаження11000 obr./min.
Рухома головка для роботи під кутом.Да
Розміриdł 175 mm