Доставка зі складу 5-10 днів.
6910012248656
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 24GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | M3504YAMA312W |
| Комунікація | Bluetooth |
| Марка | ASUS |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

