Доставка зі складу 5-10 днів.

Ось ноутбук Apple MacBook Pro.

Чіпи M1 Pro і M1 Max у MacBook Pro.

Виберіть розмір. Виберіть чіп. MacBook Pro.

Екран нового MacBook Pro.

Посміхніться. Новий MacBook Pro має HD-камеру 1080p!

Професійна потужність MacBook Pro
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Apple M1 Pro |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3024x1964 |
| Тип матриці | IPS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB > Laptopy 16GB RAM |
| Ваги | 1,6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрана | 14,2 cala > Laptopy 14,2 cala |
| Додаткові функції | Czytnik linii papilarnych |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Карти пам'яті | SDXC |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | MacBook Pro |
| Марка | Apple > Macbooki |
| Матеріал | Metal |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 32GB |
| Операційна система | Mac OS |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Apple |
| Роз'єми | 1x Thunderbolt |
| Родина процесорів | Apple M > Laptopy Apple M |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴




