Доставка зі складу 5-10 днів.

MacBook Air. З новим чіпом Apple M1.
Найтонший і найлегший ноутбук Apple тепер оснащено чіпом Apple M1 з турбонаддувом. 8-ядерний процесор працює на шаленій швидкості та з легкістю впорається з будь-яким проектом. Завдяки 8-ядерному графічному процесору додатки та ігри з розширеною графікою виглядають ще краще. А 16-ядерний Neural Engine прискорює виконання завдань у режимі самонавчання. Усе це в безшумній безвентиляторній конструкції, доповненій найефективнішою батареєю, яка працює до 18 годин1.

13,3-дюймовий дисплей Retina з широкою колірною гамою P3
На чудовому 13,3-дюймовому дисплеї Retina з роздільною здатністю 2560 на 1600 пікселів зображення вражають реалістичністю та безпрецедентною кількістю деталей. Текст чіткий і чіткий. Кольори вражають своєю інтенсивністю. А скло дисплея доходить до самого краю корпусу, зосереджуючи всю вашу увагу на прекрасному вмісті на екрані.

Швидше підключення за допомогою Wi-Fi 6 наступного покоління
Wi-Fi наступного покоління не тільки швидший, але й дозволяє вашому MacBook Air залишатися на зв’язку, навіть коли до нього підключається більше пристроїв.

macOS Big Sur. Він зробить все. Багато нових способів.
macOS Big Sur виводить найдосконалішу комп’ютерну операційну систему на новий рівень. Він був ґрунтовно перероблений. Він пропонує Safari після найбільшої трансформації в історії. Карти та Повідомлення з додатковими функціями. А правила конфіденційності стали ще зрозумілішими. Він був створений для максимального використання потенціалу чіпа Apple M1. Його надзвичайна продуктивність, неймовірно довгий час автономної роботи, найкраща у своєму класі безпека та найбільша колекція програм для Mac — все це завдяки йому. На моделях Mac із чіпом M1 можна навіть безпосередньо запускати програми для iPhone та iPad. Big Sur — найпотужніша операційна система від Apple.
Виробник: Apple
Сімейство процесорів: Apple M
Частота ЦП: 3200 МГц
Модель процесора: Apple M1
ОЗУ: 8 ГБ
Мультимедіа: камера, динаміки, мікрофон
Тип відеокарти: вбудована
Тип диска: SSD
Ємність жорсткого диска: 256 ГБ
Виробник відеокарти: Apple
Модель відеокарти: Apple M1
Обсяг оперативної пам’яті відеокарти: спільний доступ
Роздільна здатність екрана: 2560x1600
Діагональ екрана: 13,3 дюйма Покриття екрана: глянсове
З'єднувачі: 1x Thunderbolt
Тип: ультрабуки
Колір: сріблястий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M1 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB > Laptopy 8GB RAM |
| Ваги | 1,29 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрана | 13,3 cala > Laptopy 13,3 cala |
| Місткість жорсткого диска | 256GB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | MGN93ZE/A/US |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 8GB |
| Марка | Apple > Macbooki |
| Матеріал | Metal |
| Модель відеокарти | Apple M1 > Laptopy Apple M1 |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Mac OS |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Виробник відеокарти | Apple |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 |
| Роз'єми | 1x Thunderbolt |
| Родина процесорів | Apple M > Laptopy Apple M |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Частота процесора | 3200MHz |
- Ціна: 9 999 ₴


