Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - бездротові, з мікрофоном, гарнітурою, на вуха, закрита конструкція, Bluetooth 5.0, для ПК, PlayStation 4 і PlayStation 5, підтримують AAC і SBC, приймають дзвінки, з регулюванням гучності, частотний діапазон: 5 Гц-20000 Гц, конвертер: 40 мм, час автономної роботи до 32 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Інші об'єкти нерухомості | Headphone earcups |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Foldable |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 32 hr(s) |
| Маса | 330 g |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Directional sensing |
| Платформа | PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Підтримувані кодеки | AAC, SBC |
| Підсвітка | Multicoloured |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Noise-canceling, Microphone muting |
| Колір | Black |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 5 Hz |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



