Доставка зі складу 5-10 днів.
Усі геймери знають, що важливі не лише графіка та ігровий процес, а й якість звуку. Ігрові навушники Razer мають амбушюри дуже популярної форми. Вони добре закриють вуха, залишаючись компактними. Їхня конструкція, що закриває вуха, забезпечить фантастичну ізоляцію від навколишнього шуму. У порівнянні з більшістю інших ігрових навушників, вони мають дуже довгий 2-метровий кабель, який підключається до однієї накладки. Вони підключаються за допомогою USB. Завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20000 Гц ви можете бути впевнені, що не пропустите жодної ноти улюбленої пісні. Ігрові навушники оснащені вбудованим мікрофоном. Гучність можна регулювати за допомогою колеса керування. Їх великою перевагою є те, що вони здатні відтворювати об’ємний звук 7.1. Завдяки вібрації ви отримаєте кращий досвід гри. Навушники також мають стильне rgb підсвічування. Ігрові навушники Razer створено для ПК, PlayStation 4 і платформи Nintendo Switch.


Основні характеристики ігрових навушників Razer Kraken V3 Hypersense
Загальна вага цих ігрових навушників від Razer становить 344 г. Стильний чорно-зелений колір. Дуже добре шумозаглушення для хорошого звуку. Кнопки для регулювання гучності. Довжина кабелю навушників 2 м. Ці ігрові навушники можна підключити через USB. Кабель вставляється в один збоку, в одну з амбушюр Підсвічування RGB точно вразить будь-кого Технологія повного об’ємного звучання 7.1 дає відчуття, порівнянні з кінотеатром Дизайн цих ігрових навушників закритий Razer Kraken V3 Hypersense виготовлено з підсвічуванням RGB Створено для використання з ПК , PlayStation 4 і Nintendo Switch
Ігрові навушники Razer також мають мікрофон
Геймери та інші оцінять фантастичний мікрофон. Мікрофон ігрових навушників Razer гарантує відмінне спілкування з друзями. Його складна конструкція точно не завадить якості звучання музики. Його знімна конструкція не заважатиме якості звуку. У цьому мікрофоні використовується так зване спрямоване захоплення, яке дуже добре пригнічує фоновий звук. Це означає, що ігрові навушники Razer Kraken V3 Hypersense є ідеальним вибором навіть у місцях із сильним шумом. Чутливість мікрофона дорівнює -42 дБ. Діапазон частот цього мікрофона становить від 100 Гц до 10000 Гц. Мікрофон здатний пригнічувати шуми, тому оточуючі вас чудово чутимуть. Ви також можете розраховувати на вимкнення мікрофона.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | ear |
| Довжина кабелю | 2 m |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 50 mm |
| Конструкція мікрофона | Foldable |
| Маса | 344 g |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Directional sensing |
| Платформа | PC, PlayStation 4, Nintendo Switch |
| Підсвітка | RGB |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Опір | 32 Ohm |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Немає |
| Тип з'єднання | USB Type-A |
| Функції | Noise-canceling, Microphone muting, removable |
| Частота до | 10 000 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
| Чутливість | -42 dB |
- Ціна: 9 999 ₴









